Son Dakika
Anasayfa » Haberler

Kategori Arşivi: Haberler

Haber Aboneliği

VATAN PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI E.KURMAY ALBAY HASAN ATİLLA UĞUR VE AVUKAT SELAHATTİN YILMAZ STÜDYO KONUKLARIMIZDI

METİN ÖZDEN & E.K.ALBAY HASAN ATİLLA UĞUR & AV.SELAHATTİN YILMAZ 1

VATAN PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE AYDIN MİLLET VEKİLİ ADAYI EMEKLİ KURMAY ALBAY HASAN ATİLLA UĞUR VE AYDIN MİLLET VEKİLİ ADAYI AVUKAT SELAHATTİN YILMAZ STÜDYO KONUKLARIMIZDI. Devamını Oku »

OZAN OLGUN BUGÜN SAAT 12:00’DA RADYO ÖZDEN’DE.

OZAN OLGUN.

Ozan Olgun, ilk single çalışması “Ters Düz” ü müzik severlerin beğenisine sundu. Müziğe olan yeteneğinden dolayı Amerikan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bırakıp, Haliç Üniversitesi konservatuar bölümünde eğitimini tamamlayan ve birçok yerde sahne almaya devam eden Ozan Olgun’un çıkarmış olduğu single, “Ters Düz” ve “Düşmeyi Göze Aldım” adlı  iki şarkıdan oluşmakta.   Çıkış şarkısı olarak belirlenen ve Bahadır Tatlıöz yönetmenliğinde klibi çekilen ... Devamını Oku »

EDA RESURRECCİON BUGÜN SAAT 1200’DA STÜDYO KONUĞUMUZ OLACAK.

EDA RESURRECCİON

EDA RESURRECCİON BUGÜN SAAT 12:00’DA CANLI TELEFON BAĞLANTISIYLA STÜDYO KONUĞUMUZ OLACAK. Devamını Oku »

HAKAN KAHRAMAN BUGÜN SAAT 12:00’DA RADYO ÖZDEN’DE.

HAKAN KAHRAMAN

HAKAN KAHRAMAN BUGÜN SAAT 12:00’DA CANLI TELEFON BAĞLANTISIYLA STÜDYO KONUĞUMUZ OLACAK. Devamını Oku »

FERHAT KÖSE ÇARESİZ ALBÜMÜY’LE BUGÜN SAAT 12:00’DA RADYO ÖZDEN’DE.

ferhat-kose-feat-soner-arica-caresiz

FERHAT KÖSE ÇARESİZ ALBÜMÜY’LE BUGÜN SAAT 12:00’DA CANLI TELEFON BAĞLANTISIY’LA STÜDYO KONUĞUMUZ OLACAK. Devamını Oku »

DOĞAN GÜNEŞ BUGÜN SAAT 12:00’DA RADYO ÖZDEN’DE.

DOĞAN GÜNEŞ

Doğan Güneş, 2012 yılında çıkardığı ve beğeni topladığı “GELİRSEN” adlı maxi single çalışmasının ardından, “Bizim Sokaklar” adlı single çalışmasıyla bugün saat 12:00’da Radyo ÖZDEN’DE. Devamını Oku »

DERYA DEMİR BUGÜN SAAT 12:00’DA RADYO ÖZDEN’DE.

DERYA DEMiR

Gazeteci kimliği ile uzun süre medyada yer alan, haber spikerliği yaptığı dönemde de ekranlardan evlerimize konuk olan, Türk pop müziğinin genç ve başarılı yıldızı Derya Demir “Fena Fena” isimli single çalışmasıyla bugün saat 12:00’da stüdyo konuğumuz olacak. Devamını Oku »

NAZİLLİ’DEKİ BANKA SOYGUNUNUN FAİLLERİ YAKALANDI.

Nazilli’deki  banka soygununun  failleri, çaldıkları para ve gasp ettikleri güvenlik görevlisinin silahıyla birlikte yakalandı. Aydın-Denizli karayolu üzerinde bulunan banka şubesine perşembe günü motosikletle ve başında kaskıyla gelen bir kişi güvenlik görevlisinin silahını alarak etkisiz hale getirmişti. Ardından zanlı, silahı vezne çalışanlarına doğrultarak kasadaki paralarla kaçmıştı. Panik butonun çalınmasının ardından 1,5 dakikada olay yerine ulaşan emniyet ekipleri zanlıların yakanlaması için çalışma ... Devamını Oku »

MİLLET VEKİLİ KILINÇ POLİS OKULU HAKKINDA AÇIKLAMADA BULUNDU

GetAttachment

Nazilli İlçemizde yapılacak olan Polis Meslek Yüksek Okulu yapımı işini çok yakından takip ediyorum. Kamuoyumuzun konu hakkında hassasiyetini dikkate alarak bu açıklamayı yapmayı gerekli gördüm. Bilindiği üzere Nazilli Polis Meslek Yüksekokulumuz depreme dayanıksız olduğu gerekçesi ile yıkılmış ve aynı yerde yeni bir okulun yapımı ile ilgili çalışma başlamıştı. Bunun üzerine öncelikle Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Akademisi Başkanlığında yürüttüğümüz görüşmeler ... Devamını Oku »

BİNGÖL’DE HAİN SALDIRI.

ATIF ŞAHİN & HÜSEYİN HATİPOĞLU

2010 – 2012 YILLARI ARASI NAZİLLİ’DE EMNİYET MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPAN ATIF ŞAHİN BİNGÖL’DEKİ HAİN SALDIRIDA ŞEHİT OLDU. BİNGÖL EMNİYET MÜDÜRÜ ATALAY ÜRKER , EMNİYET MÜDÜR YARDIMCISI ATIF ŞAHİN ,  KORUMA POLİSLERİNDEN KOMİSER HÜSEYİN HATİPOĞLU ,   POLİS MEMURU UĞUR ATLI VE BERABERİNDEKİ EMNİYET GÖREVLİLERİYLE BİRLİKTE KOBANİ’YE DÜZENLENEN SALDIRILARA TEPKİ GÖSTEREN PROTESTOCULARIN TAHRİP ETTİĞİ İŞ YERLERİNDE İNCELEME YAPARKEN , BİR OTOMOBİLDEN ... Devamını Oku »

İstek Hattı
Scroll To Top