Son Dakika
Anasayfa » Haberler » Yerel » AK PARTİ’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ
AK PARTİ’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

AK PARTİ’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

Atatürk Kaplı Spor Salonu’ndaki aday tanıtım toplantısına Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’in yanı sıra AK Parti Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel, Denizli Belediye Başkanı AK Parti’li Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Avni Örki, AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, AK Parti Aydın Milletvekilleri Mehmet Erdem, Semiha Öyüş ve Ali Gültekin Kılınç, İl Başkanı Mehmet Sadık Atay, AK Parti eski Aydın milletvekilleri Ahmet Ertürk ve Ahmet Rıza Acar ile binlerce partili katıldı. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye’nin Atatürk’ün gösterdiği noktaya ancak 2023 hedeflerini gerçekleştirerek ulaşabileceğini belirterek, ‘Yıllardan beri hep ‘Atam izindeyiz’ derler, e izinden gelin artık ya” dedi.
Parti yöneticilerinin eksiksiz katıldığı aday tanıtım toplantısına aday adayları da yoğun ilgi gösterdiği aday tanıtım toplantısının açılışında konuşan AK Parti Aydın İl Başkanı Sadık Atay, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileterek başladığı konuşmasında aday adaylarını tebrik etti. Gece gündüz çalışarak seçimi alacaklarını belirten Atay, önce salondakilerden çok çalışma sözü alarak, “İlçelerimizle birlikte büyükşehri alacağımıza söz veriyorum. Aydın’da hizmete talip olan 54 değerli arkadaşımız vardı. ‘Ben de varım’ dedikleri için hepsine de teşekkür ediyorum. Gün birlik günüdür. Durmak yok yola devam” dedi.

NAZİLLİ EKİBİ VE ACAR BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş’ın seçimi kazanmasının ardından 31 Mart’ta Aydın’da gelip meydanda Davaz zeybeği oynayacağına söz veren Bakan Zeybekci, zeybek oyununun çok güzel olduğunu ve kendisinin de oynamayı çok sevdiğini söyledi. AK Parti İl Başkanı Atay, konuşmasının ardından Bakan Zeybekci’ye Aydın’a özgü ürünlerin yer aldığı bir sepet hediye etti. Aday tanıtım töreni, adayların tek tek kürsüye çağrılarak el ele poz verilmesiyle sona ererken, aday tanıtımına Nazilli İlçe Teşkilatı’nın salonu inletmesi dikkat çekti. Mustafa Acar tezahüratlarıyla salonu inleten 200’e yakın Nazillili, toplantı sonunda Mustafa Acar ile tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi. Mustafa Acar’a son ana kadar çalışacaklarını dile getiren partililer, Nazilli Belediyesi’ni AK Hizmetlere kavuşturma sözü verdi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İstek Hattı
Scroll To Top