Son Dakika
Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

RADYO ÖZDEN 99.4
BÖLGENİN EN GÜÇLÜ SESİ

99.4 frekansından yayın yapmakta olan Radyo Özden olarak, 1992 yılından bu yana Nazilli ve dünyanın her yerinde bulunan dinleyicilerimize hakkettiği kalitede radyo programlarıyla ulaşmak için çalışıyoruz.
Bu amaç doğrultusunda hem teknik hem de yayın içeriğimiz ve müzik anlayışımızla kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Radyomuzun yayın alanı tüm Nazilli, Aydın ve çevresini kapsamaktadır.
RVR marka 1 Kw çıkış gücümüzle ve az reklam bol müzik anlayışımızla şu anda Nazilli, Aydın ve çevresinde en çok dinlenen radyo olma özelliğini koruyoruz.
www.radyoozden.com.tr ve www.radyotvonline.com adresinden kaliteden ödül vermeden tüm dünyaya yayın yapıyor ve Ulusal kanalların içerisinde yer alan Aydın’nın tek radyosu olmanın gururunu yaşıyoruz.

HİÇ BİR ÇALIŞMAMIZ BİR ANDA OLMADI , EZBERE OLMADI , BAŞTAN SAVMA OLMADI. GEÇMİŞTEN ALDIĞIMIZ TECRÜBEYLE GELECEĞİN NAZİLLİ’SİNE YAKIŞAN BİR RADYO SUNDUK SİZLERE.GÜNÜ VE DÜNYAYI TAKİP EDEN HABERLERİMİZLE GÜNCEL VE KALİTELİ ŞARKI LİSTELERİMİZLE REKLAMCILIKTA DEVRİM YARATAN PRODÜKSİYON VE SESLENDİRMELERİMİZLE BİZ HEP EN ÖNDE 1992 YILINDAN BUGÜNE BURDA SİZİNLE OLDUK. BU YOLA ÇIKARKEN BİZDEN SONSUZ DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN TÜM DOSTLARIMIZA VE TABİKİ HER DAİM BİZE GÜVENEN TEK BİR FREKANSA KİLİTLENEN SİZ SAYGI DEĞER DİNLEYİCİLERİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

 

Yoruma kapalı.

İstek Hattı
Scroll To Top