Son Dakika
Anasayfa » Misyon ve Vizyonumuz

Misyon ve Vizyonumuz

Radyomuz doğru Türkçe kullanmayı hedefleyen, önce dinleyici diyen ve radyo tutkusunu keyifle taşıyan, müzik ve insan ilişkileri yaşam biçimi olan ekibimizle 24 saat 99.4 frekansından en iyiyi sunmayı amaçlıyor.

Radyo Özden olarak, dünyada önemi çok fazla olan yerel radyoculuğu, dinleyicilerimizle ve kent yaşamı ile bağımızı sıkı tutarak hep var olmayı sürdüreceğiz.Bu nedenle biz; içinde yaşam barındıran radyoyuz.

Müzik konusunda geniş bir arşive sahip olan Radyo Özden, güncel popüler müziğin yanı sıra, Türk sanat müziği ve Türk halk müziğinin unutulmaz eserleriyle ve her kesime ulaşan yayın anlayışı ile bölgenin en yaygın ve en etkili dinleyicisine sahip.

Kalitenin her zaman ayrımında olan dinleyicimizin memnuniyeti, reklam ve hizmet kalitesi, farklılık yaratan ekip çalışmaları ile tüm Radyo Özden ailesinin mutluluğu, her zaman en çok dinlenen radyo olmayı sürdürmek sorumluluğumuz ve hep var olacak hedefimizdir.

Dinlendiği alanda en ağırlıklı, ulaşmak istediğiniz kitleyle kuruluşunuz arasındaki en iyi aracı, uzlaştırıcı ve doğru frekans 99.4 Radyo Özden’dir.

Kuruluşunuzun hedeflediği kitleye ulaşacak ve size dönüşüm sağlayacak, en doğru tanıtımı hazırlayıp sunan reklam ve kampanya danışmanınız 99.4 Radyo Özden.
Mükemmeli yakalamak için sizlerle ortak bir çalışma içine girmekten mutluluk duyarız.
İlginize teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.
Saygılarımızla.

Yoruma kapalı.

İstek Hattı
Scroll To Top