Son Dakika
Anasayfa » Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

Radyo Özden üyesi olarak, kendinizi rahat hissetmeniz amacıyla sizlere güvenli bir ortam sunmayı ilke edindik. Kişisel bilgilerinizi istediğiniz ölçüde başkalarına da açabilirsiniz.

Radyo Özden üyesi olarak, sahip olduğunuz gizlilik haklarınız şunlardır:

1. E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

2. Girdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Radyo Özden tarafından ziyaretçi profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.

3. Dilediğiniz an üyelik iptali için info@radyoozden.com.tr adresine başvurabilirsiniz. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.

4. Üye kayıt işlemi sırasında, gerçek isminizi belirtmek zorunda değilsiniz. Ancak hem size ulaşabilmemiz ve fırsatlardan haberdar edebilmemiz hem de bazı servislerimizi de üyelik onayı için, e-posta adresinizin doğru ve gerçek olması zorunludur.

5. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin (siz izin vermediğiniz sürece) sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Yukarıdaki Gizlilik İlkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır.

Her türlü öneri, eleştiri ve tecrübelerinizi aktarmanız için e-posta adresimiz; info@radyoozden.com.tr

Yoruma kapalı.

İstek Hattı
Scroll To Top