(ADÜ) Nazilli Sağlık Hizmetleri MYO ve Nazilli Devlet Hastanesi Arasında Eğitim İş Birliği

 (ADÜ) Nazilli Sağlık Hizmetleri MYO ve Nazilli Devlet Hastanesi Arasında Eğitim İş Birliği

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Nazilli Sağlık Hizmetleri MYO ve Nazilli Devlet Hastanesi Arasında Eğitim İş Birliği.
Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (MYO) Öğretim Görevlisi Uzm. Psk. Gülşah Şükran Kale Yolcu tarafından Nazilli Devlet Hastanesi personeline yönelik iletişim semineri verildi.
Nazilli Belediyesi Mehmet Yüzügüler Sahnesi’nde gerçekleşen etkinlikte; iletişimin hasta ve çalışan memnuniyetindeki önemi, kişiler arası doğru iletişim becerileri konularına değinilirken, sağlık iletişimi ve iletişim becerilerinin yükseltilmesinin tüm sağlık çalışanları açısından önemli bir konu olduğu vurgusu yapıldı.
Etkinlik, konuk hekimler ve hastane personelinden gelen soruların yanıtlanmasının ardından Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Necati Akkaya’nın Uzm. Psk. Gülşah Şükran Kale Yolcu’ya çiçek takdimiyle sona erdi. Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Nazilli Sağlık Hizmetleri MYO Prof. Dr. Tuncay Ercan Sepetçioğlu’da, “Bundan böyle bu tür etkinliklerimizi sıklıkla yapacağız. Eğitim amaçlı konferanslarımızı sıklıkla düzenleyeceğiz. Nazilli Sağlık Hizmetleri MYO olarak bizim üzerimize ne düşüyorsa onu yapmaya çalışacağız” dedi.

 

 

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir