Belediye Başkanı Özcan’dan şehrin takımına tam destek.

 Belediye Başkanı Özcan’dan şehrin takımına tam destek.

Misli.com 3’üncü Lig 2’nci Grup ekiplerinden Nazilli Belediyespor’a Nazilli Belediye ve Belediyespor Onursal Başkanı Özcan’dan şehrin takımına tam destek. Nazilli Belediye Başkanı ve Nazilli Belediyespor Onursal Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli Belediyespor oyuncularını Yıldırım Demirören Tesisleri’nde ziyaret ederek Ceyhanspor deplasmanına uğurladı. Nazilli Belediyespor sevgisini her fırsatta dile getiren Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Yıldırım Demirören Tesisleri’nde takım oyuncularını ziyaret ederek moral verdi.
Başarılı bir sezon geçirdiklerini belirten Nazilli Belediye ve Nazilli Belediyespor Onursal Başkanı Kürşat Engin Özcan Özcan, “Takımımıza sonuna kadar güveniyoruz. Her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz. Nazillimizin adını en iyi şekilde, başarılarla duyurma yolunda emin adımlarla ilerliyorlar. Var gücüyle çalışan, koşturan evlatlarımıza şahsım ve hemşehrilerim adına canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.
Nazilli Belediyespor takım Kaptına Zafer Özden’de takım arkadaşları adına galibiyet sözü vererek, “Biz Nazilli Belediyespor olarak iyi yoldayız. Sezon başında verdiğimiz bir üst ligi sözünü yerine getirebilmek için takım olarak tüm arkadaşlarım adına şampiyonluk sözümüzü tekrarlıyoruz. Şu anda çıkmakta olduğumuz Ceyhanspor maçı yolculuğu ile ilgili olarak da onursal Başkanımız ve Nazilli Belediye Başkanımıza takım arkadaşlarım adına galibiyet sözü veriyorum. İnşallah bunu da başararak yolumuza fire vermeden devam edeceğiz” dedi.

 

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir