Nazilli Devlet Hastanesine Başhekim Vekili olarak atanan Uzm. Dr. Necati Akkaya’nın Başhekim olarak ataması yapıldı

 Nazilli Devlet Hastanesine Başhekim Vekili olarak atanan Uzm. Dr. Necati Akkaya’nın Başhekim olarak ataması yapıldı

Nazilli Devlet Hastanesine Başhekim Vekili olarak atanan Uzm. Dr. Necati Akkaya’nın Başhekim olarak ataması yapıldı.
Nazilli Devlet Hastanesi Başhekim Vekili olarak görev yapmakta olan Acil Tıp Uzmanı olan Uzm. Dr. Necati Akkaya’nın hastaneye başhekim olarak ataması gerçekleşti. Akkaya Hastanede Başhekim olarak görevine başladı.
8 Haziran 2022 tarihinde Nazilli Devlet Hastanesi’nde flaş bir gelişme yaşanmış, 16 Temmuz 2020 yılından bu yana Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi olarak görev yapmakta olan Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Engin Tetik Aydın İl Sağlık Müdürlüğü bünyesine atanmıştı.
Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Engin Tetik’in Aydın İl Sağlık Müdürlüğüne atanmasının ardından boşalan göreve aynı hastanede görev yapan Başhekim Yardımcısı Acil Tıp Uzmanı olan Uzm. Dr. Necati Akkaya Başhekim Vekili olarak göreve başlamıştı.
Başhekim Vekili olarak görev yapan Acil Tıp Uzmanı olan Uzm. Dr. Necati Akkaya’nın Nazilli Devlet Hastanesine Başhekim olarak ataması gerçekleştirildi. Uzm. Dr. Necati Akkaya Nazilli Devlet Hastanesinde Başhekim olarak görevine başladı. Akkaya’nın Hastanede Başhekim olarak görevine başlaması Nazilli’de ve sağlık hizmeti alan çevre ilçelerde de sevinçle karşılandı.

Uzm. Dr. Necati AKKAYA

19 Ekim 1987’de Nazilli’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini doğduğu kentte Beş Eylül İlkokulunda, liseyi Aydın Fen Lisesi’nde bitirdi. Dokuz Eylül Üniversitesi’ni 2011’de tamamlayarak tıp doktoru unvanını aldı. 2011- 2014 yıllarında Manisa Demirci Devlet Hastanesi’nde pratisyen hekim olarak görev yaptı. 2014 yılında ihtisas eğitimine başladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlayarak 2018’te acil tıp uzmanı oldu. 2018-2019 yıllarında Hakkâri Yüksekova Devlet Hastanesi’nde uzman doktor olarak görev yaptı. 2019’da Nazilli Devlet Hastanesi’nde uzman hekim olarak göreve başladı. Daha sonra sırası ile Başhekim Yardımcısı, Başhekim Vekili olarak görev yaptı. Şu anda da Başhekim olarak atandı.
Evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir