Nazilli Gazeteciler Cemiyeti ile Dünyagöz arasında protokol imzalandı

 Nazilli Gazeteciler Cemiyeti ile Dünyagöz arasında protokol imzalandı

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti ile Dünyagöz arasında protokol imzalandı.
Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Derneği ile Dünyagöz Hastanesi arasında hizmet protokolü imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında Cemiyet üyesi gazeteciler ve birinci derece yakınlarına göz sağlığı hizmetlerinde yüzde 10 ile yüzde 25 oranında indirim uygulanacak.
Nazilli Gazeteciler Cemiyeti (NGC), göz sağlığı alanında son teknolojik cihazlarla hizmet veren Dünyagöz Hastanesi ile dernek üyesi gazeteciler için hizmet sözleşmesi imzaladı. Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Mehmet Panayırcı Toplantı Odası’nda gerçekleşen imza törenine NGC Başkanvekili Timçin Kılıç, Dünyagöz Ege Bölgesi Koordinatörü Gökhan Ösme ve Dünyagöz İzmir Hastanesi İş Geliştirme Uzmanı Fatma Topaloğlu Karaca katıldı.
Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanvekili Timuçin Kılıç, imzalanan protokol ile cemiyet üyesi gazetecilerin yanı sıra birinci derecede yakınlarının da Dünyagöz İzmir Hastanesi’ne giderek tedavi olabileceklerini söyledi. Muayene ve tetkik hizmetleri ile lazer ameliyatları, genel göz ameliyatları ve özellikli ameliyatlarda çeşitli indirimler uygulanacağını belirtti.
NGC Başkanvekili Timuçin Kılıç; “Protokolün cemiyetimize ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Dünyagöz Ege Bölgesi Koordinatörü Gökhan Ösme de çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirterek ilçede yeni bir kurum ile sağlık protokolü imzalamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür etti.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir