Nazilli polisi uyuşturucu satıcılarına göz açtırmıyor

  Nazilli polisi uyuşturucu satıcılarına göz açtırmıyor

Nazilli’de polis ekipleri uyuşturucu satıcılarına göz açtırmıyorlar. Düzenlenen operasyonlarda 6 kişi gözaltına alındı. 1 kişi çıkarıldığı Mahkemece tutuklanarak Cezaevine gönderildi. 5 kişi ise Mahkemece denetimli serbestlik şartı ile serbest bırakıldı.
Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, zehir tacirlerine göz açtırmıyor. Peş peşe operasyonlar gerçekleştiren polis ekipleri uyuşturucu satıcılarını yakalamayı başarıyorlar. Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, şehirdeki huzuru sağlamak ve uyuşturucu trafiğinin önüne geçmek için gerçekleştirdiği başarılı çalışmalara bir yenisini daha ekledi.
Peş peşe düzenlediği operasyonlarla uyuşturucu satıcılarına ve zehir tacirlerine göz açtırmayan Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, yine yüklü miktarda uyuşturucu madde ele geçirdi.
Polis ekiplerince düzenlenen operasyonda yakalanarak gözaltına alınan Z.O., B.Ç., H.K., M.E., T.A., ve M.T.Ö. isimli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmak ve satmak suçlarından işlem yapıldı. Gözaltına alınan şahıslar, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Evinde ve üzerinde kimyasal uyuşturucu, sentetik uyuşturucu hap ve esrar maddesi bulunan M.T.Ö., isimli şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir