Şükriye Türker, sonsuzluğa uğurlandı

 Şükriye Türker, sonsuzluğa uğurlandı

Nazilli Belediyespor eski Başkanı ve iş adamı Özgen Türker’in Covid-19 sebebiyle yaşamını yitiren annesi Şükriye Türker, sonsuzluğa uğurlandı.

Koronavirüs can almaya devam ederken, son olarak Nazilli Belediyespor eski Başkanı Özgen Türker’in annesi Şükriye Türker de Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti. Anne Şükriye Türker için Nazilli’de Evranlı Mezarlığı’nda koronavirüs tedbirleri kapsamında cenaze töreni gerçekleştirildi. Törenin ardından helallik alınırken, daha sonra koronavirüs tedbirleri eşliğinde Türker’in cenazesi dualarla toprağa verildi.

 

TÜRKER AİLESİNİ YALNIZ BIRAKMADILAR

Özgen Türker ve aile üyeleri taziyeleri mezarlıkta kabul etti. Koronavirüs tedbirleri kapsamında düzenlenen cenaze törenine Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya, MHP İlçe Başkanı Hasan Eren, Nazilli Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler, Nazilli Belediyespor Başkanı Soner Yelkovan, MHP eski İl Başkanı Burak Pehlivan, MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu’nun eşi Fatih Depboylu, Türker ailesi ve iş adamları katıldı.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir