Yaşlı kadının cinayet zanlısı yakalandı.

 Yaşlı kadının cinayet zanlısı yakalandı.

Sultanhisar ilçesinde evinde ölü olarak bulunan asırlık çınar yaşlı kadının cinayet zanlısı yakalandı. Katil Zanlısı A.Ç’nin Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Masası ekipleri ile Sultanhisar İlçe Emniyet Amirliğine bağlı Asayiş Büro ekiplerince Nazilli’de kaldığı bir otelde yakalanmasının ardından gözaltına alınan ve sorgulaması sonrasında tutuklanması talebi ile geniş güvenlik önlemleri altında Nazilli Adalet Sarayına getirilerek Mahkemeye çıkartıldı.
Aydın’ın Sultanhisar ilçesinde dün akşam saatlerinde boğularak öldürülen 90 yaşındaki Hanım Pınalı’nın katili yakalandı. Nazilli’de kaldığı otel odasında yakalanan şüphelinin yaşlı kadından para istemek için evine girdiğini ve istediğini alamayınca da boğarak öldürdüğünü itiraf ettiği öğrenildi.
Olay, Sultanhisar ilçesinin Beşeylül Mahallesi’nde dün akşam saatlerinde meydana gelmişti. Kendi evinde tek başına yaşamakta olan 90 yaşındaki Hanım Pınalı’nın evinin kapısını açık gören komşusu yaşlı kadını kontrol etmek için eve girdiğinde, yaşlı kadını yerde hareketsiz halde bulmuştu.
Katil zanlısının tecavüz olayını kabul etmediği bilgisine ulaşılırken yaşlı kadının üzerindeki tüm giysilerinden alınan örneklerin ve kan örneklerinin krimanial laboratuarına gönderildiği öğrenildi.

 

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir