Nazilli’de polis ekipleri denetimlerini artırdı

 Nazilli’de polis ekipleri denetimlerini artırdı

Nazilli ilçesinde polis ekipleri denetimlerini artırdılar. Halkın can güvenliğini en iyi bir şekilde sağlayabilmek için zaman mefhumu gözetmeksizin gece gündüz demeden 7/24 halkın can ve mal güvenliği için çalışan Nazilli ilçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı tüm birimlerde görevli polis ekipleri Nazilli ilçesinde bulunan tüm umuma açık yerlerde denetimlerini artırdılar.

Nazilli ilçesinde şehir merkezinde, Sanayi Bölgelerinde ve diğer değişik bölgelerde bulunan tüm umuma açık yerlerde, içkili mekanlarda, cafelerde ve birahanelerde Barlar Sokağında ve Yeni Sanayi Mahallesinde denetimlerini artırdılar.
Emniyet Müdürlüğüne bağlı değişik birimlerde görevli 84 polis ile yapılan denetim ve uygulamalarda işyerlerinden 2 adet tabanca, 1 adet pompalı tüfek, silahlara ait mermiler bulunarak muhafaza altına alındı.
İşyerlerinde ayrıca kapalı alanda sigara içirildiği,19 yaşından küçük şahısların mekanlara alındığı ve sigortasız işçi çalıştırıldığı tespit edilerek işyerlerine uyarılarda bulunuldu.
Uygulamalara katılan Trafik polis ekipleri alkollü olarak araç kullanan ve trafik kurallarına uymayan araç sürücülerine ceza uygulayarak alkollü olarak araç kullanan sürücülerin araçları otoparka çektirilmesini sağladılar.
Polis ekiplerince denetimlerin ilçe içerisinde vatandaşların can ve mal güvenliğini en iyi bir şekilde koruyabilmek için devam edeceği belirtildi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir