NDH’sinde Engelliler Haftası kutlandı

 NDH’sinde Engelliler Haftası kutlandı

Nazilli Devlet Hastanesinde Engelliler Haftası nedeni ile her yıl kutlanan ve geleneksel hale getirilen ‘Engelliler Haftası’ hastanede düzenlenen etkinlik ile kutlandı.

Hastanede çalışmakta olan engelli çalışanların katılımları ile kutlanan geleneksel hale gelen ‘Engelliler Haftası’ kutlamasında Hastane Başhekimi Uzman Dr. Necati Akkaya başta olmak üzere Hastane yöneticileri de kutlamada engelli çalışanları yalnız bırakmayarak kutlamaya katıldılar.
Kutlamada engelliler Haftası için hazırlanan pasta engelli çalışanlar ve Hastane Başhekimi Dr. Akkaya ve Hastane yöneticileri ile birlikte kesildi.
Engelliler Haftası kutlaması ile ilgili olarak hastane yönetimi, “Büyük bir özveri ve gayretle çalışan engelsiz çalışanlarımızla engelliler günü kapsamında pasta kesme organizasyonu yapıldı. Hastane yönetimimiz ile bir araya gelen engelsiz çalışanlarımız, sorunlarını dile getirdiler. Hastane yönetimimiz ile gerçekleştirilen görüş alışverişinin ardından hatıra fotoğrafı çekilip pasta kesimi yapıldı” denildi.

 

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir