(ADÜ) Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokuluna efsane Müdür geri döndü

 (ADÜ) Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokuluna efsane Müdür geri döndü

AYDIN’ın Karacasu ilçesinde bulunan Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokuluna kurucu ve efsane Müdür geri döndü. Okulda Devir Teslim Töreni Gerçekleşti. Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç Dr. Aziz Bostan, 10 Mart 2023 tarihinde Yüksekokulda gerçekleşen törenle Müdürlük görevini Dr. Öğr. Üyesi Umut Tolga Gümüş’ten devraldı. Devir teslim törenine, yüksekokul akademisyenleri ve personeli katıldı.
Dr. Öğr. Üyesi Umut Tolga Gümüş, her bitişin bir başlangıç olduğunu belirterek İdari görevlerin akademisyenler için süreli görevler olduğunu, asli vazifenin ise akademik katkı sağlamak olduğunu belirtti.
Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Aziz Bostan, “Dünyaca ünlü tarihi Afrodisias kentinin bulunduğu Karacasu şehrini Ülkemizin turizm beldesi yapmak için var gücümüzle çalışacağız. Kuruluşundan itibaren görev yaptığım Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulu müdürlüğüne atanmış olmaktan mutluluk duyuyorum. Hem kültürel hem de sosyal birliktelik ve planlamalar ile birlikte Karacasu beldesinin kültürel ve tarihi değerlerini yükseltmek için bölgede yaşayan halkımız ile birlikte el ele vererek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Okulumuzun öğrenci sayısının artırılması için de çaba sarf edeceğiz” dedi.
Karacasu ilçesinde Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulunda Devir teslim töreni, plaket ve hediye takdiminin ardından sora erdi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir