Başkan Özcan TBB Encümen Üyesi seçildi

 Başkan Özcan TBB Encümen Üyesi seçildi

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a önemli görev verildi. Nazilli, Türkiye Belediyeler Birliği yönetiminde söz sahibi oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere pek çok bakanın da sık sık ziyaret ettiği Nazilli, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın Türkiye Belediyeler Birliği yönetimine girmesiyle söz sahibi oldu.
31 Mayıs 2023 Çarşamba günü Ankara’da gerçekleşen Türkiye Belediyeler Birliği(TBB) Meclis Toplantısı’na katılan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan Encümen Üyesi olarak seçildi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Nazilli’ye verdiği önemi her fırsatta dile getirmesi ve TBB’deki görevin Başkan Özcan’a verilmesiyle birlikte Nazilli’ye gösterilen değer bir kez daha perçinlenmiş oldu.

Nazilli Belediye Başkanı Özcan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür

Türkiye Yüzyılı Nazilli Yüzyılı anlayışıyla çalışmalarına hız katan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Türkiye Belediyeler Birliği Encümen Üyeliği görevine bizleri layık gören Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’ye, Belediyeler Birliği Başkanı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e ve tüm yönetime teşekkür eder, Nazilli ilçemize bu onuru yaşatan ve bizlere bu görevi tevdi eden herkese şükranlarımı sunarım” dedi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir