Belediye Başkanı Özcan Nazilli Belediyespor teknik heyet ve futbolculara moral yemeği verdi

 Belediye Başkanı Özcan Nazilli Belediyespor teknik heyet ve futbolculara moral yemeği verdi

TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Eşin Group Nazilli Belediyespor deplasmanda oynayacağı lig maçı için ara vermeden çalışmalarını sürdürüyor. Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, İnegölspor karşılaşması öncesi teknik heyet ve futbolculara moral yemeği verdi. Nazilli Belediyespor, kritik İnegölspor karşılaşması öncesi moral depoladı. Siyah beyazlı ekip, akşam yemeğinde bir araya geldi. Nazilli Belediyesporu Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ağırladı. Tüm futbolcular moral yemeğinde İnegölspor deplasman maçı için galibiyet sözü verdiler.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, ‘Bu zorlu ve sıkıntılı süreci hep birlikte el ele vererek aşacağız’

Birlik ve beraberliğin üst seviyede olduğu bir ortamda gerçekleşen yemekte konuşma yapan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Ben sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Bu zorlu ve sıkıntılı süreci hep birlikte el ele vererek aşacağız. Bu organizasyonda emeği geçen Ünal Önal Başkanımıza ve Yönetim Kurulu üyelerimize çok teşekkür ederim. Zorlu geçen bir süreci inşallah hep birlikte aşacağız. Bunu Tarsus ve Bayburtspor karşılaşmaları ile başlattık. Üzüldüğümüz sıkıldığımız zamanlar oldu ama bu süreci hep birlikte aşacağımızı düşünüyorum. İnşallah hafta sonu oynanacak olan İnegölspor maçı bizler için çok anlamlı ve güzel bir maç olacak. Biz birlik ve beraberlik içinde olursak başarımızı daha üst seviyelere taşırız diye düşünüyorum. Teknik Ekibimiz ve takımımızdaki tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ve İnegölspor karşılaşmasında sizlere başarılar diliyorum” dedi.

Nazilli Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Önal, ‘Tüm futbolcularımıza ve Teknik heyetimize olan inancımız ve güvenimiz tam’

Başarı dileğinde bulunan Nazilli Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Önal teknik heyet ve futbolcuları, Bayburtspor galibiyeti için tebrik etti.
Nazilli Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Önal, “Siyah Beyaz renklere gönül vermiş tüm taraftarlarımızın, sevenlerimizin öncelikle sizlere selamını iletmek istiyorum. Önümüzde İnegölspor maçı var. Elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza inanıyorum. Çünkü Bayburtspor ve Tarsus İdman Yurdu karşılaşmalarında bizlere neler yapabileceğinizi gösterdiniz. İnegölspor karşılaşmasından da iyi futbol ve iyi mücadele ile galip gelirseniz bizleri ve camiamızı çok mutlu edeceksiniz. Sizlere olan inancımız güvenimiz tam. İnegölspor maçında başarılar diliyorum” dedi.
Tüm futbolcular İnegölspor deplasman maçı için galibiyet sözü verdiler.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir