Bülbül ikinci kez Yüksek Disiplin Kuruluna seçildi

 Bülbül ikinci kez Yüksek Disiplin Kuruluna seçildi

AYDIN CHP. Milletvekillerinden Av. Süleyman Bülbül, 38’inci Olağan Kurultay sonrasında Özgür Özel’in CHP. Genel Başkanlığa seçilmesinin ardından, ikinci kez Yüksek Disiplin Kuruluna seçildi. Aydın ve Nazilli CHP Teşkilatlarında bunun sevinci yaşanıyor.
CHP Aydın Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu CHP Grup Sözcüsü Av. Süleyman Bülbül, partisinin kurultayında Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) üyeliğine ikinci kez seçilmesinin sevincini yaşıyor.
CHP’de hafta sonu 38’inci Olağan Kurultay heyecanı yaşandı. Yoğun katılımla geçen kurultayda Genel Başkanlığa Özgür Özel seçildi. Kurultayın ikinci gününde Parti Meclisi ve Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) için seçim gerçekleştirildi. Özgür Özel’in listesinde yer alan CHP Aydın Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu CHP Grup Sözcüsü Süleyman Bülbül, delegelerin oylarıyla YDK üyeliğine seçildi.

İkinci kez YDK’ye seçilen CHP Aydın Milletvekili Av. Süleyman Bülbül, “Ben sizlerin destekleri ile 38. Olağan Kurultayımızda tekrar Yüksek Disiplin Kurulu’na seçildim. Daha önce de olduğu gibi partimizin tüzük ve değerlerine bağlı kalarak görevimi yapacağımdan, partimi en iyi şekilde temsil edeceğimden şüpheniz olmasın. Desteklerinden dolayı kurultay delegeleri ve partililere teşekkür ediyorum” dedi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir