Didim Amfitiyatro çalışmalarında sona gelindi

 Didim Amfitiyatro çalışmalarında sona gelindi

Didim’de yapımı devam eden amfitiyatro’da çevre düzenlemesine başlandı. Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın iddialı projeleri arasında yer alan Didim Amfitiyatro çalışmalarında sona gelindi. Didim Belediyesi ekipleri, vatandaşlar ile buluşmak için gün sayan dev projede çevre düzenlemesine başlandı.
Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın seçim vaatleri arasında yer alan, tamamlanmasıyla yalnızca Didim ilçesine değil tüm Türkiye’ye değer katması hedeflenen Didim Amfitiyatro çalışmalarında sona gelindi.
Didim ilçesinde 2’nci Koy’da yükselen ve tamamlanmasıyla 4 bin kişi kapasiteli dev bir merkez haline gelecek olan Didim Amfitiyatro, vatandaşlar ile buluşmak için gün sayıyor. Amfitiyatro’nun Haziran ayında açılması bekleniyor.

Amfitiyatro çalışmalarında sona gelindi

Eşsiz etkinlikleri mavi ile yeşilin kesiştiği Didim ilçesinde 2’nci Koy’da vatandaşlar ile buluşturacak olan Didim Amfitiyatro çevresinde Didim Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın talimatları doğrultusunda, çevre düzenleme çalışmalarına başladılar.
Birçok iş makinesi ve onlarca personelin desteği ile gerçekleştirilen çalışmaları bölgeye giderek incelemelerde bulunan Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, “Uzun uğraşlarımız sonucunda Didim ilçemize ve ülke turizmine değer katacağını düşündüğümüz Didim Amfitiyatro’yu şehrimize kazandırmayı başardık.
Görüyoruz ki burada çalışmalarda sona gelindi ve Didim Belediyesi ekiplerimiz düzenleme çalışmalarına başladı. Böyle büyük bir projeyi bu kadar hızlı sonlandırarak kentimize kazandırmak bizlere gurur veriyor. Bizler inanıyoruz ki Didim Amfitiyatro, Didim ilçesini bir üst seviyeye taşıyacak. Burada emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma, ekiplerimize ve desteklerinden dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

 

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir