Didim Belediyesi moloz temizleme çalışmalarına başlandı

 Didim Belediyesi moloz temizleme çalışmalarına başlandı

AYDIN’ın Turizm merkezlerinden olan Didim ilçesinde moloz temizleme çalışmalarına başlandı. Didim Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, 75. Yıl Sanayi sitesi ile Dolunay caddesi arasından yer alan boş alanlara inşaatlardan çıkan ve inşaat sahiplerince atılan molozları temizleme çalışmalarına başlandı.

Gelecek nesillere daha temiz bir kent bırakmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren Didim Belediyesi ekipleri, kentte boş alanlara atılan molozları temizleme çalışmaları başlattılar.
Didim Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, 75. Yıl Sanayi Sitesi ve Dolunay Caddesi üzerinde boş araziye atılan molozların ve çöplerin temizlenmesine başlandı.
Didim Belediyesi’ne ait iş makineleri ve kepçeler yardımıyla toplanan tonlarca atık moloz kamyonlara yüklenerek katı atık depolama merkezine götürülmeye başlandığı belirtildi.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Kentimiz genelinde temizlik ve hijyen konusunda çalışmalarımızı taviz vermeden sürdürüyoruz. İlçemizde sağlıksız ve kötü bir görünüme sebep olan molozlarımızı kaldırmak için çalışma başlattık. Çalışmalar kapsamında 75. Yıl Sanayi sitesi ve Dolunay caddesi üzerinde boş araziye atılan molozları iş makineleri ve kepçeler yardımı ile toplayıp kamyonlara yükleyerek katı atık depolama merkezine gönderiyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir