Efeler 09 SFK’da transfer çalışmaları devam ediyor

 Efeler 09 SFK’da transfer çalışmaları devam ediyor

TFF 3.Lig takımlarından 2 Grupta mücadele edecek olan Efeler 09 SFK’da iç ve dış transfer çalışmaları devam ediyor. Yeşil beyazlı ekip geçen sezon 2.Lig ekiplerinden Menemen FK’da oynayan 20 yaşındaki genç yetenek Cüneyt Dağlı’yı transfer etti.
Futbola Manisaspor altyapısında başlayan ve gelişimini burada tamamlayan sağ bek oyuncusu, geçen yıl Gençlik Gelişim Ligleri’nde gösterdiği performansla Menemen FK’da profesyonelliğe geçiş yaptı. Gelecek vadeden genç oyuncu yeni sezonda Efeler 09 SFK’da forma giyecek.
Efeler 09 SFK’dan transferle ilgili yapılan açıklamada, “Yeni sezonda yeşil beyazlı ekibimizde mücadelemize ortak olacak olan Cüneyt Dağlı’ya hoş geldin diyor, Efe armamız altında başarılar diliyoruz” denildi.
Efeler 09 SFK’da teknik ekip belirlendi. Efeler 09 Spor Futbol Kulübü’nde teknik direktör Veyis Kanber’in teknik ekibi belirlendi.
TFF 3. Lig 2. Grup’ta mücadele edecek olan Efeler 09 SFK’da yeni sezon hazırlıklarına başlanırken takım, antrenmanlarını ADÜ Stadı’nda sürdürüyor. Yeni sezon için yeniden anlaşma sağlanan Teknik Direktör Veyis Kanber’in de teknik ekibinde yer alan isimler açıklandı.
Teknik Direktör Veyis Kanber’in yardımcı antrenörleri Düzgün Canpolat ve Mehmet Ceyhun olurken atletik performans antrenörü olarak Uğur Güven, kaleci antrenörü olarak ise Bülent Okka kulüpte görev yapacakları açıklandı.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir