Efeler 09 Spor Futbol Kulübü ile Nazilli Belediyespor depremzedeler için karşı karşıya gelecekler

 Efeler 09 Spor Futbol Kulübü ile Nazilli Belediyespor depremzedeler için karşı karşıya gelecekler

Aydın’da Türkiye liglerinde mücadele eden ilin iki profesyonel takımı depremzedeler için sahaya çıkıp mücadele edecekler. Karşılaşmadan elde edilecek olan gelir de depremzedelere bağışlanacak.
Efeler 09 Spor Futbol Kulübü ile Eşin Grup Nazilli Belediyespor depremzedeler için yardım maçında karşı karşıya gelecekler. Maçın tüm geliri depremzedelere bağışlanacak.
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Eşin Grup Nazilli Belediyespor ile 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Efeler 09 SFK, depremzedelere yardım için Efeler ilçesinde bulunan Adnan Menderes Stadyumu’nda 26 Şubat Pazar günü oynanacak olan karşılaşma saat 14.00’te oynanacak.
Gelirlerin depremzedeler için AFAD’a bağışlanacağı müsabakada Nazilli Belediyespor kulübüne 2.500 bilet ayrıldı. Taraftarların isteğine kayıtsız kalmayan Nazilli Belediyespor yönetim kurulunun Nazilli’den Efeler ilçesine 4 otobüs kaldıracağı öğrenildi. Hazırlık maçının biletleri bugün Nazilli Mustafa Kemal Atatürk Tesisleri ve Uğur Mumcu Parkı’nda 20 TL’den satışa çıktı.
Depremzedeler için bilet stantına taraftarları beklediğini belirten Nazilli Belediyespor kulüp başkanı Ünal Önal, “Pazar günü çok önemli bir maça çıkacağız. Efeler 09 ile depremzede vatandaşlarımız için iki güzide kulüp sahada olacak. Bugün Nazilli Şehir Stadyumu önünde maç bileti satışına başladık. Bütün taraftarlarımızı bilet almaya, depremzedeler için destek olmaya bekliyoruz’’ dedi.
Efeler 09 SFK’dan depremzedeler yararına oynanacak olan maç ile ilgili olarak yapılan açıklamada da, “Pazar günü depremzedeler için oynanacak olan yardım maçının biletleri satışa çıkarıldı. Tüm gelirlerinin depremzedeler için AFAD’a bağışlanacağı maçta, sen de tribünde yerini al. Yaraları birlikte sarmaya yardımcı ol. Haydi Efeler, Haydi Nazilli, Giy atkını, tak bereni. Şimdi TEK YÜREK olma vakti. Uğur Mumcu Parkı’nda kurulan stantta bilet satışları Pazar gününe kadar devam edecek” denildi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir