Genç kadın evinde ölü bulundu

 Genç kadın evinde ölü bulundu

Nazilli’de evinde tek başına yaşamakta olan genç bir kadın evinde ölü olarak bulundu.
Nazilli’de psikolojik rahatsızlığı bulunan ve evinde tek başına yaşamakta olan Beste İçel isimli 35 yaşındaki kadın, evinde ölü bulundu.
Olay, Nazilli ilçesinin Turan Mahallesi 352 sokak üzerinde bulunan 11 numaralı 2 katlı binanın 2’nci katında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, evinde tek başına yaşayan ve ilçede hayvan sever olarak bilinen 35 yaşındaki Beste İçel’den yakınları 2 gündür haber alamadı. Durumundan şüphelenen Beste İçel’in yeğeni evine gitti.

Uzun süre kapının zilini çalmasına rağmen evin kapısı açılmayınca genç kadının durumundan şüphelenerek itfaiye ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine itfaiye ekipleri ve çilingir geldi. İtfaiye ekiplerinin yardımı ile çilingir kapıyı açtı. Evin içerisine giren çilingir ve itfaiye ve genç kadının yeğeni evin içerisinde şok manzarayla karşılaştı. Genç kadın evin tuvalet ve banyo bölümünde yerde yatar vaziyette buldular. Sağlık ekiplerinden yardım istendi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri genç kadının ölmüş olduğunu belirlediler.
Olay yerine gelen olay yeri inceleme ekipleri araştırmalarda ve incelemelerde bulundular. Nöbetci Cumhuriyet Savcısı incelemelerin ardından genç kadının ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Olayla ilgili soruşturmanın da sürdürülmekte olduğu öğrenildi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir