İl Sağlık Müdürü Dr. Şenkul, Didim Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu

 İl Sağlık Müdürü Dr. Şenkul, Didim Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu

AYDIN İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Turizm merkezlerinden olan Didim ilçesine gelerek Didim Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. Şenkul Didim’de inşaatı devam eden Didim Devlet Hastanesi inşaatında da incelemelerde bulunarak ilgililerden inşaat ile ilgili olarak bilgiler aldı.
İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul’un Didim ilçe ziyaretlerinde Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Opr. Dr. Reha Arslan, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Ebru Kurt, Sağlık Hizmetleri, Personel Hizmetleri Başkanı Dr. Mete Erki ve Sağlık Hizmetleri Başkanı da hazır bulundular.
Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Didim Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ethem Bilgiç’den yürütülen çalışmalar ve yapımı devam eden Didim Devlet Hastanesi ek binası inşaatı çalışmaları hakkında bilgi aldı.
İl Sağlık Müdürü Şenkul ziyaretlerinde hastanenin farklı hizmet birimlerini ziyaret ederek sağlık personelleri ve hekimler ile sohbet ederek, tüm Hastane personellerine çalışmalarında kolaylıklar diledi. Ziyaret ettiği hastalar ve hasta yakınlarına da geçmiş olsun temennilerinde bulundu.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir