İstiklal Marşının kabulünün 102 yılı ve Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u anma programı Atça’da gerçekleştirildi

 İstiklal Marşının kabulünün 102 yılı ve Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u anma programı Atça’da gerçekleştirildi

AYDIN’ın Sultanhisar ilçesinde İstiklal Marşının kabulünün 102 yılı ve Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u anma programı Atça’da gerçekleştirildi.

12 Mart İstiklâl Marşının Kabulünün 102. yılı ve milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u anma programı Sultanhisar ilçesinin Atça Mahallesinde bulunan Atça Kültür Merkezinde yapıldı.
Atça Kültür Merkezinde düzenlenen Programa, Sultanhisar İlçe Kaymakamı Bahadır Güneş, Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya, İlçe Jandarma Komutanı Bekir Göçmen, İlçe Emniyet Amiri İbrahim Yörük, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdinç Güner, Kamu Kurum ve Kuruluşların Müdür ve temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program Şehit Ufuk Demirkıran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Müslim Doğmuş’un günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından Okul öğrencilerince ‘Korkma’ adlı tiyatro gösterimi ve şiirler ile devam etti. Yarışmalarda dereceye giren öğrencilere protokol üyelerince ödül ve hediyeleri verildi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir