Jandarma’dan uyuşturucu operasyonu

 Jandarma’dan uyuşturucu operasyonu

Nazilli’de şok baskın düzenlendi. Jandarma ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 1 şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alındı.
Aydın İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, almış oldukları istihbari bilgiler doğrultusunda Nazilli ilçesinde uyuşturucu madde imal ve ticaretini yapan F.Ş, isimli şahsın adresine yönelik olarak operasyon düzenlendiler.
F.S. isimli şahsın ikametinde Aydın İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerince narkotik köpeği ile arama yapıldı.
Jandarma ekiplerince yapılan aramalar sonucunda ev içerisinin çeşitli bölümlerinde toplam bin 170 gram kubar esrar, tabanca ve 18 adet mühimmatı, ruhsatsız av tüfeği, cep telefonu ve 3 uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi.
Aydın İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonun ardından ev içerisinde bulunan F.S. isimli şahıs gözaltına alındı. Sorgulama işlemlerinin sürdürülmekte olduğu ve ele geçirilen malzemelerin de Jandarma ekiplerince muhafaza altına alındığı öğrenildi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir