Kaybolan yaşlı kadının arama çalışmaları sürüyor

 Kaybolan yaşlı kadının arama çalışmaları sürüyor

Aydın’ın Buharkent ilçesinde dün akşam saatlerinde ortadan kaybolan yaşlı kadının arama çalışmaları sürüyor. Arama çalışmalarını yürüten ekiplerce Büyük Menderes nehri kenarında kayıp kadına ait eşyaların bulunduğu öğrenildi.
Aydın’ın Buharkent ilçesinde kayıplara karışan 56 yaşındaki Fatma Toprak için arama çalışmaları AFAD, Jandarma ve balık adamlar tarafından sürdürülüyor.
Buharkent’in kırsal Savcıllı Mahallesi’nde yaşayan Fatma Toprak (56) isimli yaşlı kadının dün akşam ikindi namazı vakitlerinde evinden ayrıldığı ve evine dönmediği öğrenildi.
Yaşlı kadının dün akşam saatlerinde evine dönmemesi üzerine Fatma Toprak’ın yakınları endişelenerek jandarma ve polis ekiplerine kayıp ihbarda bulundular.
Aldıkları kayıp ihbarı üzerine AFAD, Jandarma ve Polis ekiplerince ilçe genelinde arama çalışmaları başlatıldı. Jandarma helikopteriyle ve Sualtı arama ve kurtarma ekipleri, balık adamlar tarafından aranan Fatma Toprak’ın, Büyük Menderes Nehrinin kenarında çantası ve ayakkabısının tekinin bulunduğu bilgisine ulaşılırken, Sualtı arama ve kurtarma ekipleri, balık adamlar tarafından Büyük Menderes Nehri’nde arama çalışmalarına devam edilmekte olduğu öğrenildi.

 

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir