Kesinleşmiş hapis cezası olan 2 şahıs Jandarma ekiplerince yakalandı

 Kesinleşmiş hapis cezası olan 2 şahıs Jandarma ekiplerince yakalandı

AYDIN’ın Kuyucak ilçesinde kesinleşmiş hapis cezaları ile aranmakta olan 2 şahıs Jandarma ekiplerince yakalanarak getirildikleri Nazilli Adliyesinde çıkarıldıkları Mahkemece tutuklanarak Nazilli E Tipi Kapalı Ceza ve Tutuk Evine gönderildiler. Kuyucak ilçesinde haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 hükümlü şahıs Jandarma ekiplerinin düzenledikleri operasyon sonucunda yakalandılar.
Aydın ilinde İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin aranan kişilerin yakalanmasına yönelik çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
Jandarma ekiplerinin bu çalışmaları kapsamda Kuyucak ilçesi Yamalak mahallesinde yapılan devriye esnasında ‘Konut Dokunulmazlığını İhlal Etme’ suçundan aranmakta olan ve hakkında toplam 8 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan O.A ile Karapınar mahallesinde ‘Uyuşturucu veya uyarıcı madde ihraç etme ve hükümlü veya tutuklunun kaçması’ suçundan aranan ve hakkında toplam 14 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan D.T. isimli şahıs Jandarma ekiplerinin düzenledikleri operasyon sonrasında yakalanarak gözaltına alındılar.
Jandarma Ekiplerinin operasyonları sonucunda yakalanarak gözaltına alınan D.T. ve O.A isimli iki şahıs sorgulamaları sonucunda Sevk edildikleri Nazilli Adleyesinde çıkarıldıkları Mahkemece tutuklanarak Nazilli E Tipi Kapalı Ceza ve Tutuk Evine gönderildiler.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir