Mehmet Çoban için Nazilli Devlet Hastanesinde cenaze töreni düzenlendi

 Mehmet Çoban için Nazilli Devlet Hastanesinde cenaze töreni düzenlendi

Aydın’ın Nazilli ilçesinde bulunan Nazilli Devlet Hastanesinde gözyaşı sel oldu. Nazilli Devlet Hastanesi Denetimli Serbestlik Bölümünde görev yapmakta olan Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Mehmet Çoban (34) dün akşam saatlerinde evinde rahatsızlanmasının ardından görev yaptığı Hastaneye getirilerek tedavi altına alındı. Tedavisinin devam ettiği sırada geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybetti. Gözyaşları içerisinde toprağa verildi.
NDH.sinde 6 yıldan buyana görev yapmakta olan Mehmet Çoban’ın (34) ani ölümü hastane yönetimini ve çalışanlarını üzdü.
Mehmet Çoban için Nazilli Devlet Hastanesinde cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine Hastane Başhekim V. Uzm. Dr. Necati Akkaya, Başhekim Yardımcıları Dr. Ferah Arslan, Uzm. Dr. Cemalettin Oluç, Dr. Dr. Yasemi Sarıçiçek, Sağlık Bakım Hiz. Müd. Sermin Volaka, İdari ve Mali Hiz. Müd. Yrd. Leyla Sevindi Durmaz ve tüm Hastane çalışanları katıldılar.
Nazilli Devlet Hastanesi Başhekim V. Uzm.Dr. Necati Akkaya konuşmasında, “Bugün Mehmet Çoban kardeşimizi kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Mehmet Kardeşimiz hastanemizde görevini layıkı ile yapmakta idi. Evrakları getirdiğinde buyur eder sohbet ederdik. Biz Mehmet kardeşimizi naif kişiliği, kibarlığı ve beyefendiliği ile hatırlayacağız. Ailesine vatanımıza hayırlı bir evlat yetiştirdikleri için NDH. Başhekimi olarak teşekkür etmek isterim. Merhuma Allahtan rahmet sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.
Hastane İmam Hatibi Hamdi Uysal’da hastanede düzenlenen cenaze töreninde törene katılanlardan haklarını helal etmelerini istedi. Tüm hastane çalışanları haklarını helal ettiler. Hamdi uysal hocanın yaptığı duaların ardından Mehmet Çoban’ın cenaze törenine katılan babası Halil Çoban ve Annesi Şevkiye Çoban ve yakınları ile Hastane çalışanları göz yaşı döktüler.
Mehmet Çoban’ın annesi Şevkiye Çoban oğlunun taputuna sarılarak, “Canım oğlum benim. Bizi bırakıp nerelere gidiyorsun. Daha seni evlendirip mürvetini görecektik. Ama sen bizi bırakıp gidiyorsun. Ben senin yokluğuna nasıl dayanacağım. Canım oğlum benim” diyerek göz yaşı döktü.
Mehmet Çoban’ın cenazesi birlikte görev yaptığı arkadaşlarının omuzlarında Cenaze aracına taşındı. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Turan Mahallesinde bulunan Hayırseverler Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Eğriboyun Mezarlığında toprağa verildi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir