NAMDER’de gelenek bozulmadı

 NAMDER’de gelenek bozulmadı

AYDIN’ın Nazilli ilçesinde bulunan Nazilli Müteahhitler Derneği’nde (NAMDER) gelenek bozulmadı Nazilli ilçesinde bulunan ihtiyaç sahibi olan ve belirlenen 2.500 aileye Ramazan yardım kolilerinin dağıtımlarına başlandı.
Nazilli ilçesinde ve çevresinde faaliyette bulunan Müteahhit Remzi Erdemci öncülüğünde 2019 yılında kurulan Nazilli Müteahhitler Derneği (NAMDER) kurulduğu yıldan bu yana 4 yıldan buyana her ramazan ayında olduğu gibi bu ramazan ayında da geleneğini bozmadı ve Nazilli ilçesi ile çevresinde belirlenen ihtiyaç sahibi olan ve belirlenen 2.500 aile için ramazan kolisi hazırlayarak ihtiyaç sahiplerine dağıtmaya başladı.
Nazilli Müteahhitler Derneği Başkanı Remzi Erdemci, “Son zamanlarda yaşadığımız olumsuzluklar ve kötü günler hepimizi derinden etkiledi. Biz dernek olarak Her ramazan ayında olduğu gibi bu senede Ramazan ayında geleneğimizi sürdürüyoruz. Dernek üyesi arkadaşlarımız ile birlikte elimizden geldiğince ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya onların gönüllerine dokunmaya devam ediyoruz. Bu geleneğimizi önümüzdeki Ramazan aylarında da sürdürmeye devam edeceğiz. Çünkü bunu artık Dernek olarak geleneksel hale getirdik. Bu geleneğimizi de sürdüreceğiz” dedi.
Nazilli Müteahhitler Derneği (NAMDER) tarafından hazırlanan 2.500 adet ramazan kolilerinin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere dağıtımları sürüyor.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir