Nazilli Belediyesi yeni yol açma çalışmalarını devam ediyor

 Nazilli Belediyesi yeni yol açma çalışmalarını devam ediyor

Nazilli ilçesinin kırsal ve merkezi konumda bulunan İsabeyli Mahallesine 8 bin 790 metrekare yeni yol açılarak yapıldı. Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ADÜ Üniversitesine bağlı Nazilli İİBF.sinin bulunduğu İsabeyli Mahallesi’nde 8 bin 790 metrekare yeni yol açtı. İlçe genelinde yeni yol açma, bakım, onarım ve parke taşı döşeme çalışmalarına devam eden Nazilli Belediyesi, son olarak ilçenin en büyük kırsal mahallelerinden olan İsabeyli Mahallesinde 8 bin 790 metrekare alanda yeni yol açma faaliyeti gerçekleştirdi.
Nazilli’nin en çok gelişen ve büyüyen noktalarından olan İsabeyli’de yeni yerleşim alanlarının olduğu yolların stabilizesini yapan belediye ekipleri, kenar bordürleri tamamlayıp parke taşı döşemeye hazır hale getirdi.

Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, ‘İlçemiz genelinde modern ve güvenli yollar açıp yapmaya devam ediyoruz’

Modern, güvenli ve uzun yıllar kullanıma uygun yollar yaptıklarını dile getiren Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Alt yapısı tamamlanan tüm alanların yenileme işlemlerini yapacağımızın sözünü vermiştik. Elektrik, su, telefon, doğalgaz, kanalizasyon altyapısı tamamlanan yollarımızın yenilemelerini ivedilikle gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarından dolayı ekiplerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Son olarak da ADÜ’ye bağlı Nazilli İİBF’mizin de bulunduğu kırsal İsabeyli Mahallemizde yeni yollar açarak hizmete sunduk. Nazillimize hayırlı olsun” dedi.
İsabeyli’ye yapılan yol yapım ve açma çalışmalarından dolayı Başkan Özcan ve ekibine teşekkür eden İsabeyli Mahallesi sakinleri, yolların yapılmasından dolayı büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir