Nazilli Belediyespor Mardin deplasmanına galibiyet için gidiyor.

 Nazilli Belediyespor Mardin deplasmanına galibiyet için gidiyor.

 

Misli.com 3’üncü Lig 2’nci Grup Lideri Nazilli Belediyespor kendi tesislerinde Mardin Fosfatspor maçı hazırlıklarını tamamladı. Nazilli belediyespor ligin 21. Haftasında deplasman da oynayacağı Mardin Fosfatspor maçı hazırlıklarını tamamladı. Mardin deplasmanına galibiyet için gidiyorlar. Nazilli Belediyespor ligin 21. Haftasında 17 Şubat Çarşamba günü saat 13.00’da Mardin 21 Kasım stadyumunda oynayacağı ve orta hakemliğini Adana bölgesinden Klasman hakemi Doğukan Yıldırım yapacak. Nazilli Belediyespor’da Kahta maçında sakatlanarak oyundan çıkan ve çekilen MR’ında sağ arka adelesinde yırtık tespit edilen Ufukcan Engin ve sarı kart cezalısı Mehmet Ersavaş yer almıyor.

Nazilli Belediyespor zorlu Mardin Fosfatspor deplasmanı öncesinde yarın 16 Şubat Salı günü öğle saatlerinde karayolu ile önce İzmir’e daha sonrada havayolu ile Mardin’e gidecek ve kamp yapacağı otelde maç saatini beklemeye başlayacaklar.

Teknik Direktör Hasan Şermet, “Şu anda Mardin Fosfatspor deplasmanına lider olarak gidiyoruz. Bu zorlu deplasmanda da hedefimize ulaşabilmek için 3 puan alarak Nazilli’ye fire vermeden tekrar lider olarak döneceğiz. Oyuncularımız ile birlikte kendi tesislerimizde antremanlarda dersimize çok iyi çalıştık. Ben tüm oyuncularımıza güveniyorum” dedi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir