Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Cihan Erdil’den açıklama

 Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Cihan Erdil’den açıklama

TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Eşin Group Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Cihan Erdil, Bayburt Özel İdare Spor galibiyeti ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında, “Kendi sahamızda oynadığımız Bayburt Özel İdare Spor karşısında oynadığımız güzel bir oyun ile şeytanın bacağını kırarak ve şanssızlığımızı da yenerek 2-0 kazanmasını ve ligdeki ilk galibiyetimizi almasını bildik. Tabiî ki sevinçliyiz. Bunun içinde tüm oyuncularımızı kutluyorum. İnşallah bunun devamı gelecektir.
Biz takım olarak sezon başından beri oluşan sıkıntılı bir süreçten geçiyorduk. Oynadığımız maçlarda zaman zaman fiziksel, bazı maçlarda ise oyun iyi olmasına rağmen şanssızlıklardan dolayı galip gelememiştik. Ama bugüne kadar geldiğimiz süreçte birbirimize olan inancımızı asla kaybetmedik.
Zor süreçte tek düşüncemiz, takım olgusunu ve birlikteliğini sağlamaktı ve bunu oluşturmak için çok uğraştık ve çok yol katettik. Bizlere inanan güvenen arkamızda duran Belediye başkanımız Kürşat Engin Özcan’a çok teşekkür ederiz emeklerine sağlık.
Bugün oynadığımız Bayburt Özel İdare Spor maçına gelirsek bizim için ilk golü bulana kadar maçın zor geçeceğini biliyorduk. Oyunumuzu bozmadan sabırla pas oyununu oynadık ve sonuca ulaştık.
Oynayan oynamayan tüm oyuncularımızın ayağına sağlık. Taraftarlarımıza da çok teşekkür ederiz. Onların yeri bende çok farklıdır 4 yıl boyunca formasını gurur ve onurla taşıdığımız kulübümüzde bu görevde olmak beni ayrıca heyecanlandırmakta ve benim için büyük bir onur.
Forma giydiğim kaptanlık yaptığım dönemde her zaman yanımızda olduklarını hissettirdiler ve şuanda saha kenarında olsam da bunu çok iyi hissediyorum. Lütfen bu takıma inançlarını kaybetmesinler. Her zaman arkasında dursunlar ve desteklerini esirgemesinler.
Kulüp Başkanımız Ünal Önal ve yönetim kurulumuza, Eşin Group Yönetim kurulu başkanımız Rıdvan Eşin’ede verdikleri destek ve inanç için teşekkür ediyorum” dedi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir