Nazilli Belediyesporun U17 Takımı Türkiye Şampiyonası için Antalya’ya gitti

 Nazilli Belediyesporun U17 Takımı Türkiye Şampiyonası için Antalya’ya gitti

Nazilli Belediyesporun U17 Takımı Türkiye Şampiyonası için Antalya’ya gitti

Nazilli Belediyesporun U17 Takımı Türkiye Şampiyonası için Antalya’ya gitti. Bölgesel Gelişim ligini şampiyon olarak tamamlayan genç futbolcular hedef büyüterek Türkiye şampiyonasında de şampiyon olmak için çaba harcayacaklarını belirttiler.
TFF. U17 bölgesel gelişim ligi 2022-2023 sezonunu şampiyon olarak tamamlayıp Ankara’da gerçekleştirilen Türkiye şampiyonası ilk eleme turu maçında rakibi Anagold 24 Erzincanspor’u 6-0 yenerek, 2. Turda Efeler 09 SFK ile karşılaşan ve penaltılar sonucunda rakibini 4-1’lik skorla eleyip yarı finale kalma başarısı gösteren Eşin Group Nazilli Belediyespor U-17 futbol takımımız Antalya’ da düzenlecek karşılaşmalar öncesinde Nazilli Belediye ve kulüp onursal başkanı Kürşat Engin Özcan’ın ev sahipliğinde Nazilli Belediyespor Yönetim kurulu başkanı Ünal Önal ve yönetim kurulu üyeleri ile Gelişim ligi sorumlu antrenörleri, moral yemeğinde bir araya geldiler.
Düzenlenen moral yemeğinde konuşan Nazilli Beledi ve Belediyespor Onursal Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Sizler ile ne kadar gurur duysak azdır. Aileleriniz başta olmak üzere bu başarıda emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum. Sizler Nazilli’mizi en iyi bir şekilde temsil ederek elde ettiğiniz başarılarla bizlere gurur yaşatıyorsunuz. Kocaelispor karşılaşmasından alacağınız galibiyet ile daha da mutlu olacağız. Şimdiden yarı finallerde başarılar diliyorum. Bizler sizlere güveniyoruz” dedi.

Nazilli Belediyespor kulübü yönetim kurulu Başkanı Ünal Önal’da, “Bizim geleceğimiz sizlersiniz. Bu organizasyonu düzenleyen ve desteklerini bizlerden esirgemeyen Nazilli belediye başkanımız ve Onursal Başkanımız Kürşat Engin Özcan’a ben yönetim kurulum adına ve takımım adına çok teşekkür ediyorum. Sezon boyunca göstermiş olduğunuz özverili çalışmaların sonucunda bu noktaya kadar geldiniz. İnşallah yarı finallerden alacağınız güzel sonuçlar ile tüm Nazilli’mizi sevindirerek bizleri de çok mutlu edeceksiniz’’ dedi.
TFF U17 Bölgesel gelişim ligi yarı final ilk maçında 5 Mayıs Cuma günü yarın Antalya’da Kocaelispor U17 takımı ile karşılaşacak olan Eşin Group Nazilli Belediyespor U17 futbol takımı bugün sabah saatlerinde şampiyonluk yolculuğuna başladı.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir