Nazilli Devlet Hastanesinde ilk aşı vuruldu.

 Nazilli Devlet Hastanesinde ilk aşı vuruldu.

Nazilli Devlet Hastanesinde ilk aşı vuruldu.

Nazilli Devlet Hastanesinde  Covid-19 aşısını Nazilli’de ilk olarak Nazilli Devlet Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Engin Tetik oldu.

Covid 19 aşıları, sağlık çalışanlarına MHRS randevularına göre yapılmaya başlandı.

İlk aşıyı olan Uzm. Dr. Engin Tetik, “Nazilli Devlet hastanesinde sağlık personellerimize covid 19 aşılama süreci başladı. Aşımız sorunsuz olarak uygulandı. Hayırlara vesile olmasını dilerim. Bu pandemi sürecinin sonlanmasında önemli yeri olan aşılamanın geniş katılımla sorunsuz sağlıkla tamamlanmasını diliyorum. Bunun içinde Biz de kendi hastanemizde aşımızı olduk. Vatanımıza ve milletimize hayırlısı olsun inşallah. Bir ay sonrada 2. doz aşımızı olacağız.” Dedi.

Başhekim Uzm. Dr. Engin Tetik, hastane bünyesinde görev yapmakta olan tüm hastane çalışanlarına aşının vurulacağını belirtti.

İlk aşıyı olan NDH Başhekim Yardımcısı Dr. Barbaros Küçükoğlu’da, “Bizde hastanemizde aşımızın ilk dozunu vurulduk. İkinci dozunu da bir ay sonra vurulacağız. İnşallah bu aşılar sayesinde bu virüsten kurtulacağız. Bu konuda hükümetimiz çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. İnşallah yapılan çalışmalar ve alınan tedbirler sayesinden bu salgından kurtulacağız. Açıklanan tüm tedbirleri elden bırakmamamız ve de tüm kurallara uymamız gerekiyor” dedi.

 

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir