Nazilli Polisinden Geceyarısı Operasyonu

 Nazilli Polisinden Geceyarısı Operasyonu

Nazilli ilçesinde bulunan Barlar Sokağına Polis ekipleri ‘Geceyarısı Operasyonu’ düzenlediler. Nazilli’de İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Amirliği ve Yunus polis ekipleri Barlar Sokağında Bir işletmede yapmış oldukları denetimde işletmenin bodrumundaki gizli bölmede 5 yabancı uyruklu kadını yakaladılar.
Olay Nazilli ilçesinde Profesör Muammer Aksoy Mahallesinde bulunan Barlar Sokağında gece saatlerinde meydana geldi.

Nazilli polisinin alkollü mekanlara yaptığı operasyon ve denetimler hız kesmeden devam ediyor. Gece saatlerinde Prof. Muammer Aksoy Mahallesinde bir işletmeyi denetleyen Nazilli Polisi gördükleri karşısında şok oldu.
İşletme sahibi L.B işyerinde bulunan ve konsomatris hizmeti veren Kırgız ve Özbek 5 yabancı uyruklu kadını işyeri içine yaptığı gizli bir bölmede işyerinin gizli olarak yapılan bodrum kısmında sakladı.
İşyerini didik didik arayan Asayiş ve Yunus Polis ekipleri gizli bölmede saklanan ve konsomatrislik hizmeti veren beş kadını görünce şok oldu. Yakalanan Kırgız ve Özbek uyruklu 5 kadın Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine götürüldü. Yabancı uyruklu konsomatrislik hizmeti veren beş kadının gerekli işlemlerinin ardından Aydın İl Göç İdaresine teslim edilecekleri ve olayla ilgili soruşturmanın da sürdürülmekte olduğu öğrenildi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir