Nazilli polisinden kumar operasyonu

 Nazilli polisinden kumar operasyonu

AYDIN’ın Nazilli ilçesinde polis ekiplerinden kumar operasyonu düzenlendi. Nazilli Emniyeti halkın huzur ve güvenliği için tüm gücüyle çalışmalarını sürdürüyor. Kumar masasında yakalanan 5 kişiye 10. Bin TL. yaptırım cezası kesildi.
Olay dün gece Turan Mahallesinde bir kıraathane de gerçekleşti. Kıraathanede kumar oynandığın bilgisi alan Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Büro Amirliği ekipleri olay yerine kumar oynanan kıraathaneye düzenlemiş oldukları operasyon sonucunda masa etrafında oturan M.A, M.Ö, İ.E, A.D, M.Ö isimli 5 şahsın kumar oynadıklarını tespit ettiler. Operasyon sırasında Bin TL. nakit para ve çok sayıda oyun pulu ele geçirilirken M.A isimli şahsın üst aramasında ise tabanca da ele geçirildi.
Ayrıca tabancanın Bozdoğan da görevli bir kolluk personeline ait olduğu ve geçtiğimiz Haziran ayında çalındığı öğrenildi.
Kumar oynayan tüm şahıslara idari işlem uygulanırken, işyeri sahibi ve tabanca bulunan şahsa adli işlem uygulandı. Kumar oynayan 5 vatandaşa 10 Bin TL. yaptırım cezası uygulandı. Olayla ilgili soruşturmanın da devam etmekte olduğu öğrenildi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir