Nazilli Serbest Ticaret Bölgesi için çalışmalar başladı

 Nazilli Serbest Ticaret Bölgesi için çalışmalar başladı

AYDIN’ın Nazilli ilçesinde Serbest Ticaret Bölgesi kurulacak. Ankara’da bulunan Nazilli Belediye Başkanı Özcan, “Müjdeler olsun artık Nazilli şaha kalkacak. Serbest Ticaret Bölgesi için çalışmalar başlayacak” dedi.
Nazilli İlçesine yapılacak yatırımlarla ilgili temasları sağlamak için sık sık Ankara’ya giden ve Ankara’ya karargah kuran Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Toygar Mahallesi’nde yapılması planan 2’nci Organize Sanayi Bölgesi için Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un gerekli talimatları verdiğini müjdeledi.
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz önderliğinde, Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan ve MHP Nazilli İlçe Başkanı Hasan Eren ile birlikte Ticaret Bakanı Mehmet Muş’u Ankara’daki makamında ziyaret etti.
Nazilli’nin eğitim, tarım, ticaret, turizm ve sanayi alanında kalkınması için büyük atılımlar gerçekleştireceklerini belirten Belediye Başkanı Özcan, sanayi kalkınmasının sağlanması için kent merkezine 20 kilometre uzaklıktaki Toygar Mahallesi’nde kurulması planlanan Serbest Ticaret Bölgesi için taleplerini ilettiklerini belirtti.
Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda müjdeyi veren Başkan Özcan; “Nazilli Serbest Ticaret Bölgesi ile ilgili taleplerimizi Bakanımıza ilettik. Bakanımız çalışmaların başlaması için gerekli talimatları verdi. Nazilli’mize hayırlı uğurlu olsun inşallah” diyerek Nazilli’leri heyecanlandırdı.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir