Nazilli Ticaret odası Buharkent’te  üye buluşma toplantısı düzenledi

 Nazilli Ticaret odası Buharkent’te  üye buluşma toplantısı düzenledi

AYDIN’ın Buharkent ilçesinde Nazilli Ticaret odası üye buluşma toplantısı düzenledi. Düzenlenen toplantıda Buharkent Kaymakamı Alper Açıkgöz ve Belediye Başkanı Mehmet Erol Ticaret Odasına kayıtlı üyeler ile bir araya geldi.
Bölge ile ilgili sorun ve taleplerini ilçenin en yüksek idari makamlarına iletme fırsatı bulan üyeler bu imkanı yaratan Ticaret Odasına teşekkür ettiler.
Buharkent Belediyesi Sosyal Tesislerinde yapılan toplantıda Buharkent’de 20 yıl ve üzerinde Ticaret Odası kaydı bulunan üyelere Teşekkür Belgeleri takdim edildi.
Ticaret Odası temsilcileri ile üyelerinin bir araya geldiği toplantıda, 2013 yılından bu güne kadar yapılan Oda faaliyetleri, hayata geçirilen projeler, üyelerin talebi üzerine gerçekleştirilen lobi faaliyetleriyle ilgili tanıtım videosu gösterildi. Nazilli Ticaret Odasının üye odaklı hizmet vermeyi amaç edilen bir kurum olduğu, mevzuattan kaynaklanan yasal sorumlulukların yanında faaliyetlerin tamamının üyelerin talep ettiği iktisadi ve sosyal hususlardan oluştuğu anlatıldı.
Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan toplantıda yaptığı konuşmasında, “Bölge Odası hüviyetinde hizmet veren Nazilli Ticaret Odamızın yetki ve sorumluluk alanı, Nazilli ile birlikte Bozdoğan, Buharkent, Karacasu, Kuyucak, Yenipazar ve Sultanhisar ilçelerinden oluşmaktadır. Bu nedenle bölge olarak bakıldığında farklı özelliklere sahip ilçelerden oluşan sorumluluk alanı içinde Yönetim Kurulumuz tüm üyelerin sesi olmaya gayret göstermektedir” dedi.
Düzenlenen toplantıda konuşan Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, “Öncelikle bu toplantıyı düzenleyen ve bizleri bir araya getiren Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan’a çok teşekkür ediyorum. Ticaret Odasının çalışmaları üyelerin karşılaştığı zorlukları asgari seviyeye indirecektir diye düşünüyorum. Kurum ve kuruluşlarımız bölgenin kalkınması, refah seviyesinin artması ve daha fazla yatırımın gerçekleşmesi için çaba gösteriyor. Buharkent İlçesi, Organize Sanayi Bölgesi, İnciri ve Jeotermali ile Ege bölgesinin gelişmeye ve yatırıma açık yerlerinin başında gelmektedir” dedi.
Ayrıca Buharkent bölgesinde 20 yıl ve üzerinde Nazilli Ticaret Odasına kaydı bulunan üyelere Teşekkür Belgeleri takdim edildi. Düzenlenen toplantıda üyelerin görüş ve talepleri dinlenildi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir