Nazilli’de tren kazası bir kişi hayatını kaybetti 

 Nazilli’de tren kazası bir kişi hayatını kaybetti 

Nazilli’de tren kazası.

Nazilli ilçesinde meydana gelen tren kazasında bir kişi olay yerinde hayatını kaybetti.

Olay, Nazilli ilçesinde Diş hastanesi bölgesinde İstiklal Mahallesinde bulunan hemzen geçit yanında meydana geldi. 44 yaşında olduğu öğrenilen Akif Fırat Pekşan Denizli’den İzmin yönüne gitmekte olan trenin altına kalarak olay yerinde can verdi. Çok sayıda polis ekipleri olay yerine sevk edildi. Olay yerinde incelemeler sürüyor.
Denizli’den İzmir yönüne gitmekte olan trenin altında kalan ve olay yerinde ölen Akif Fırat Pekşan Aydın Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Beden Eğitimi öğretmeni olarak görev yaptığı öğrenildi.
44 yaşındaki evli 2 çocuk babası Akif Fırat Pekşan’ın ailevi sorunları olduğu ileri sürüldü. Pekşan’ın 2 yıl önce de ilaç içerek canına kıymak istediği öğrenilirken bir süredir tedavi gördüğü belirtildi.
Olay yerine gelen yakınları sinir krizi geçirdi. Nazilli İlçe Emniyet Müdürü Şafak Yıldırım anında olay yerine gelerek bölgedeki çalışmaları yerinde takip etti. Polis çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Olay yeri inceleme ve Cumhuriyet başsavcısı çalışmalarını sürdürüyor. Olayla ilgili soruşturmanında sürdürülmekte olduğu öğrenildi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir