Nazilli’de Türk Sanat Müziği konseri gerçekleşti

 Nazilli’de Türk Sanat Müziği konseri gerçekleşti

AYDIN’ın Nazilli ilçesinde muhteşem Türk Sanat Müziği konseri. Nazilli ilçesinde bulunan Sanatseverler Nazilli Belediyesi Mehmet Yüzügüler Tiyatro ve Konferans Salonuna sığmadılar. Nazilli’de düzenlenen etkinlikte sanatseverler, TRT Sanatçısı Gökhan Sezen ve Nazilli Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosunun konserleri ile unutulmaz bir gece yaşadılar.
Nazilli Kent Konseyi ve Nazilli Belediyesi katkılarıyla TRT Sanatçısı Gökhan Sezen’in konuk olarak katıldığı Türk Sanat Müziği Korosunun ‘Kültür ve Sanat Festivali Özel Konseri’ Mehmet Yüzügüler Tiyatro ve Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
İki bölümden oluşan konserde Nazilli Belediyesi Türk Sanat Müziği korist ve solistleri seslendirdikleri birbirinden güzel şarkılarla izleyenlerin kulaklarının pasını silerken TRT Sanatçısı Gökhan Sezen geldiği Nazilli’de en güzel şarkılarını seslendirerek Nazilli’li sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.
Konser öncesi Türk Sanat Müziği Korosu Topluluğu Başkan Özcan’a kendilerine sağladığı imkânlardan dolayı teşekkür ederken birlikte hatıra fotoğrafı çekimi yaparak sahne aldı. Nazilli’de bu tür etkinliklerin çoğalarak devam edeceğini belirten Başkan Kürşat Engin Özcan, emeklerinden dolayı tüm koro ekibine ve sanatsever Nazilli’lilere teşekkür etti.
Kültür sanat festivali etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen ve yaklaşık iki saat süren konsere Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli Kent konseyi Başkanı Gürkan Yenipazarlı ve Yürütme Kurulu üyeleri, siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı. Unutulmaz şarkıları söyleyen Sanatçı Gökhan Sezen’e salonu dolduran izleyiciler eşlik ederken unutulmaz bir gece yaşadılar.
Şefliğini Murat Sezar’ın sunuculuğunu Yücel Bildiren’in yaptığı konserin sonunda konuk sanatçı Gökhan Sezen’e çiçek ve hediyelerini Meclis üyesi Mustafa Akkaya, Kent Konseyi Başkanı Gürkan Yenipazarlı ve organizatör Vedat Tuğrul verdiler.
TRT Sanatçısı Gökhan Sezan, “Uzun ömürlü insanların yaşadığı Nazilli ilçesi gerçekten çok şirin bir ilçe. Ve aynı zamanda bir kültür şehri. Nazilli’ye gelmekten ve sizleri tanımaktan Nazilli’de dostlar kazanmaktan çok mutlu oldum. Bundan böyle daha sıklıkla Nazilli’ye gelmek istediğimi sizlere buradan da belirtmek istiyorum. Nazilli’de düzenlenen sanat ve kültür etkinliklerine de katılmak en büyük arzumdur” dedi.

 

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir