Nazilli’yi Kahreden ölüm.

 Nazilli’yi Kahreden ölüm.

Nazilli’yi Kahreden ölüm. Buharkent İlçe Devlet Hastanesi çalışanlarından Esra Dankı kansere yenik düştü. Aydın’ın Nazilli ilçesinde uzun yıllar kanser tedavisi gören ve kansere karşı kurduğu sosyal paylaşım sitelerindeki mücadelesiyle tanınan Esra Dankı genç yaşında hayatını kaybetti.

Nazilli’de uzun bir süredir kanser tedavisi gören Buharkent İlçe Devlet Hastanesi personeli Esra Dankı(30), hayata veda etti. Yaklaşık 6 yıldır meme kanseriyle mücadele eden Dankı, Adnan Menderes Üniversitesi Onkoloji bölümünde tedavi görüyordu. Son günlerde durumu ağırlaşan ve yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden Yankı, bugün yaşama gözlerini yumdu.

Evli ve bir çocuk annesi Esra Dankı’nın (30) ölüm haberini annesi Nursen Dankı sosyal medya hesabından duyurdu. Anne Dankı, yaptığı paylaşımda, ‘Kızım Esra Dankı Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur’ ifadelerini kullandı. Kansere karşı verdiği mücadele ile örnek olan ve sosyal medya platformlarında binlerce takipçisi bulunan Dankı’nın ölümü ailesini ve sevenlerini yasa boğdu.

 

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir