NBS 2023-2024 sezonu hazırlıklarına başlıyor

 NBS 2023-2024 sezonu hazırlıklarına başlıyor

TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Nazilli Belediyespor Spor Kulübünü takımın alt yapı hocalarından antrenör Murat Angın çalıştıracak. Nazilli Belediyespor Kulübü ilk maçını da deplasmanda Altınordu Futbol Kulübü ile oynayacak.
Gençlerle yola devam etme kararı alan Nazilli Belediyespor’da takımın başına altyapı hocası Murat Angın getirildi. Ateşten gömlek giyen 40 yaşındaki antrenör, ‘Biz canla başla çalışacağız elimizden geleni yapacağız’ dedi.
TFF 2. Lig’de mücadele eden Nazilli Belediyespor, 2023-2024 sezonu hazırlıklarına bugün başlıyor. Teknik Direktör Mesut Toros’un yerine takımın başına getirilen altyapı hocası Murat Angın, siyah beyazlıları çalıştıracak. Angın’ın yardımcılıklarını ise altyapı hocaları yapacak.

Takımın başına getirilen alt yapı hocalarından Murat Angın, ‘Takımımızın başarısı için canla başla çalışacağız’

Her koşulda Nazilli Belediyespor’un başarısı için mücadele etmeye hazır olduklarını belirten Alt yapı hocalarından Antrenör Murat Angın, “Biz zaman, mekân, şartlar ve ortam ne olursa olsun hiç fark etmeksizin dünde bugünde bu kulübün her zaman hazırız. Bugün de yine aynı şekilde kulübün bulunduğu ortam ve durumdan dolayı kendi oyuncularımızla birlikte antrenmanlara start vereceğiz.
Şuan başlangıcı konuşmamız lazım. Önümüzdeki hafta cumartesi gününe kadar Nazilli’de birinci etap kamp sürecimiz olacak. Ligimiz 26 Ağustosta başlayacak ve ilk resmi maçımızı da deplasmanda Altınordu Futbol Kulübü ile oynayacağız. Çok kısa bir süremiz kaldı ve elimizden gelenin en iyisini yapmak için canla başla çalışacağız” dedi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir