Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Nazilli için iki müjde verdi

 Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Nazilli için iki müjde verdi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Nazilli için iki müjde verdi
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Nazilli ziyareti kapsamında Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ile bir araya gelerek ilçede hayata geçirilecek projelerle ilgili müjdeler verdi.
Bakan Varank’ın ziyareti öncesi Belediye Hizmet Binası’nda Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Metin Yavuz, Bekir Kuvvet Erim, AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, İlçe Başkanı Mustafa Abak, meclis üyeleri, daire müdürleri ve partililer hazır bulundu.
İlçede hayata geçirilmesi planlanan projelerle ilgili sunumu izleyen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Nazilli’ye bağlı Toygar Mahallesi’nde yapılacak 2’nci Organize Sanayi Bölgesi için gereken tüm desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ‘Artık Nazilli’nin bakanı benim’

Sümerbank Fabrikası’nda Teknopark yapılması için çalışmaların başlatılacağını belirten Bakan Varank, “Arkadaşlarımız gerekli fizibilite çalışmalarını yapacaklar. Sümerbank Fabrikası güzel bir teknopark olabilir. Teknoloji meraklısı gençlerin yararlanabileceği güzel bir merkez haline gelebilir. Güzel bir proje çıkarsa biz destekleriz. Bizim açımızdan hiçbir sıkıntı yok. Bizim tarafta her şeyin önünü açarız. Bundan sonra Nazilli’nin Bakanı benim” dedi.

Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, ‘Artık Nazilli’de yatırım özlemi bitiyor’

Ziyaretlerinden dolayı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank’a teşekkür eden Başkan Özcan, “Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın ziyaretleri bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Nazilli’mize desteği bizler için çok kıymetli. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı olarak gerekli desteği vermeye hazır olduklarını ifade ettiler. İnşallah Nazilli’miz yılların özlemi olan yatırımları çok kısa sürede alacak” diye konuştu.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir