TBF Asbaşkanı Beşok Nazilli Belediye Başkanı Özcan’a ziyaret etti

 TBF Asbaşkanı Beşok Nazilli Belediye Başkanı Özcan’a ziyaret etti

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Asbaşkanı Hüseyin Beşok Nazilli’ye gelerek Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette 2 Ligde mücadele eden Nazilli Belediyespor Basketbol takımı Baş Antrenörü Öğünç Tokgöz’de hazır bulundu.
Spora ve sporcuya verdiği destekler ve her alanda gösterdiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Aydın’ın Nazilli ilçesi, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Asbaşkanı Hüseyin Beşok’u ağırladı.
Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret eden TBF Asbaşkanı Hüseyin Beşok, Nazilli Belediyesi’nin bugüne kadar spor camiasına ciddi destekler verdiğine dikkat çekti. Beşok, bu çabanın tüm Türkiye’ye örnek olması gerektiğini dile getirdi. TBF Asbaşkanı Beşok Başkan Özcan’a 82 numaralı forma hediye etti. Nazilli Belediye Başkanı Özcan’da Asbaşkan Hüseyin Beşok’a Nazilli ile ilgili olarak çeşitli hediyeler sundu. Ziyarette 2 Ligde mücadele eden Nazilli Belediyespor Basketbol takımı Baş Antrenörü Öğünç Tokgöz’de hazır bulundu.
Ziyaretlerinden dolayı TBF Asbaşkanı Hüseyin Beşok’a teşekkür eden Nazilli Belediye ve Belediyespor Kulübü onursal Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Nazilli’miz uzun yıllardır çok yönlü bir kent olmuş ve bunu sürdürmeyi başarmıştır. Güçlü coğrafyası ve beşeri özelliklerinin yanında sanat, kültür ve spor gibi alanlarda kendini yetiştirmiş ve ülkemize çok defa adını başarılarla duyurmuştur.
Nazilli Belediyesi olarak özellikle küçük yaşlardan itibaren çocuklarımızın spora yönlendirilmesi ve bu alanda istekli, yetenekli çocuklarımızın desteklenmesi noktasında güzel projelere imza attık. İnşallah bu çalışmaları ülkemizde yetişmiş kıymetli hocalarımızın destekleri ve yönlendirmeleri ile daya iyi yerlere taşıyacağız” dedi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir