Yenipazar Belediye Başkanı Erden Basın Bayramı nedeniyle NGC’ni ziyaret etti

 Yenipazar Belediye Başkanı Erden Basın Bayramı nedeniyle NGC’ni ziyaret etti

AYDIN’ın Yenipazar ilçe Belediye Başkanı Yüsran Erden, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle Nazilli Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek basın mensuplarının özel gününü kutladı. Başkan Erden, “İlçemizin tanıtılması, birilerine esin kaynağı olmamız açısından basın emekçilerine ihtiyacımız var” dedi.
Nazilli’de gazetecileri bir çatı altından toplayan Nazilli Gazeteciler Cemiyeti, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle özel misafirlerini ağırladı. Bu kapsamda Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran Erden, Basın mensuplarının bu özel gününde gazetecileri yalnız bırakmadı. Nazilli Gazeteciler Cemiyeti hizmet binasında Başkan Ümit Özmen ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran Erden, camianın sorunlarını dinledi. Çözüm yolları hakkından karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Yenipazar ilçe Belediye Başkanı Yüsran Erden, ‘Basın emekçilerine ihtiyacımız var’

Basın sektöründe ve yasasında yeniden bir düzenleme yapılması konusunda basın mensuplarıyla ayını duyguları paylaştığını belirten Yenipazar ilçe Belediye Başkanı Yüsran Erden, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramınızı ya da diğer bir ismiyle Basın Özgürlüğü için Mücadele Gününüzü kutluyorum. Yerel basının yaşadığı sorunları sizlerden tekrar dinledim. Bu kapsamda yeniden bir düzenleme yapılması hususunda sizlerle aynı duyguları paylaşıyorum. İlçemizin tanıtılması, birilerine esin kaynağı olmamız açısından basın emekçilerine ihtiyacımız var. Böylesi bir günde sizlerle birlikte olmaktan oldukça mutluyum” dedi.

admin

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir